There

Автор Тема: напрегнати аспекти Слънце/ Уран  (Прочетена 3838 пъти)

strelicka

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 14
  • -Receive: 32
  • Публикации: 1373
Моля Ви да споделите вашите наблюдения относно проявите му когато е заложен в натала :)

Aurora Borealis

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 36
  • -Receive: 58
  • Публикации: 2859
Re: напрегнати аспекти Слънце/ Уран
« Отговор #1 -: Юни 25, 2011, 10:25:00 »
Ето тука съм специалист! grin Имам разходящ съвпад и паралел Слънце / Уран в натала, 1*. У1ви и У7ми в трети, Везни, съвпад със Спика.

Като се изключи нетърпението ми, което си е по въздушному мотивирано мисля, че с годините отработвам повече и повече този аспект. Този аспект ми позволява хем да спазвам дистанция, хем да се поставям на мястото на другия срещу мен. Мисля, че много точно улавям какво искат хората /най-общо казано, но имам и Луна в 11ти Рак/. Често хора, с които съм в конкурентна позиция или са ми противници са казвали, че съм от малкото хора, което оценяват гледната точка на другия и я разбират.

Давам си време да си изградя впечатление за човека срещу мен и съм наясно, че той не е само добър или само лош. Затова и хората рядко ме разочароват. 

Дано само някой ден този аспект да не ми донесе някакви нежелани образувания  :(

Тук употребих 20 пъти думата хораgrin

« Последна редакция: Юни 25, 2011, 11:17:14 от Aurora Borealis »
Dum spiro spero, dum spero amo, dum amo vivo.

http://postimg.org/image/xxuqbys1p/

Uran

• Гост
« Отговор #2 -: Юни 25, 2011, 11:28:03 »
Майка ми има широк съвпад Слънце/Уран и квадратура Луна/Уран.
Проявлението е желание да е в час. Не е техничарка, но си купува разни неща, които според нея са актуални.
п.п.Миналата година си купи поредния телевизор grin този път ЛСД с вграден плеър. Не ме послуша, че не е добра идея "все в одной коробке".
Свекърва ми има съвпад Слънце/Луна- хлад.

abroad

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Публикации: 336
« Отговор #3 -: Юни 25, 2011, 12:19:07 »
да и аз създавам усещане за много хлад grin
но съм техничар и ако можех да се обзаведа изцяло с техника, управлявана от гласови (моите grin) команди, щях да се чувствам съвсем комфортно

и до сега в определени моменти и аспекти оставам непредвидима дори за самата себе си :)

жълтолилава

• Гост
« Отговор #4 -: Юни 25, 2011, 13:39:08 »
аз имам Слънце квадрат Уран,Луната в 11дом хвърля тригон към Уран,..
резултата е поведение и вътрешна настройка,която много силно се характеризира с Уранови енергии ,
свобода и непоследователност,редуване на ентусиазъм с пълна апатия,внезапни решения и настроения..
техниката,както съм споменавала и преди,или се разваля бързо,или ми идва с някакъв дефект ... good2

Небесна

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Receive: 1
  • Публикации: 316
  • С цвете в косата и с любов в душата, Oct 2010
« Отговор #5 -: Юни 25, 2011, 21:38:29 »
При мен образуват куинсконс. Слънце/Луна във Водолей, а Уран, който ги управлява е в земен знак - Дева. Държа много техниката да ми е под ръка, тъй като тя ми помага да се справям с практическите задачи. Не зная дали има друга такава жена, дето спи до многофункционално лазерно устройство (принтер, скенер и копир, взети заедно). Без майтап! lol

strelicka

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #6 -: Юни 25, 2011, 21:45:13 »
Слънце/Уран - обичате ли да шокирате хората или е обратното те вас с действия,поведение rolleyes

Aurora Borealis

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #7 -: Юни 25, 2011, 21:53:55 »
Слънце/Уран - обичате ли да шокирате хората или е обратното те вас с действия,поведение rolleyes

Аз не съм ексцентрична като външен вид и не ми е цел да шокирам хората, но общо взето те ме помнят и оставям следа.  cunfuse3

strelicka

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #8 -: Юни 25, 2011, 22:00:51 »
нямах пред вид фейс, външен вид, по скоро при Венера /Уран е валидно,мисля, а като поведение-действие - изненадваш с изпреварващи действия,все едно четеш какво очакваш и действаш противоположно на очакваното от тях и така -шок- шах и мат- печелиш изпреварващо, като прозрение music

Небесна

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Receive: 1
  • Публикации: 316
  • С цвете в косата и с любов в душата, Oct 2010
« Отговор #9 -: Юни 25, 2011, 22:02:18 »

В младежките си години - да! вече - не! Старая се да изграждам имидж на стабилна личност без да се вземам прекалено насериозно.

Aurora Borealis

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #10 -: Юни 25, 2011, 22:07:53 »
нямах пред вид фейс, външен вид, по скоро при Венера /Уран е валидно,мисля, а като поведение-действие - изненадваш с изпреварващи действия,все едно четеш какво очакваш и действаш противоположно на очакваното от тях и така -шок- шах и мат- печелиш изпреварващо, като прозрение music

Да, това за поведението е точно така  grin Обикновено съм с белите фигури  :P

Като тийнейджър може би ходих по-ексцентрично облечена, но после ми писна нещо. Аз имам на К6 Козирог и общо взето си падам по изчистените линии, костюмчета, токчета, чантички  grin Вече не се кикерча на много високи токове. grin Гледам дрехите да са ми удобни и практични. Да могат да се комбинират.

Uran

• Гост
« Отговор #11 -: Юни 25, 2011, 22:17:38 »
Аз имам насилен тригон Слънце/Уран и нищо не може да ме шокира кой знае колко.
Дали аз шокирам? Не знам, но се случва да не ме разбират или да ми преписват мотиви родени само в техните глави, което е различно.  grin

nerealna

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 51
  • -Receive: 93
  • Публикации: 1124
« Отговор #12 -: Юни 25, 2011, 22:33:13 »
Аз съм с опозиция слънце-уран. С всякаква техника съм на ТИ. Никой с нищо не може да ме шокира... вече. Съдбата ме е срещала с всякакви странни хора.  ;)
Имам фото памет. Когато учех за изпити, винаги учех в последния момент. Само така успявах да запомня. Не знам дали е във връзка с този аспект, но май по-скоро Е.
~Да бъдеш щастлив - означава да изпитваш увереността, че си на правилния път.
~Ако слушаш хората, няма да чуеш себе си!
~Никой не може да прави всичко, което иска, но всеки може да НЕ прави НИКОГА това, което НЕ ИСКА.

strelicka

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #13 -: Юни 26, 2011, 09:39:28 »

Аз имам насилен тригон Слънце/Уран и нищо не може да ме шокира кой знае колко.

Уранче, а какво изненадващо приятно -  свързваш с този аспект в живота ти :P

strelicka

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #14 -: Юни 26, 2011, 09:43:09 »
Аз съм с опозиция слънце-уран.

а във връзките ти със противоположният пол, търпение и толерантност имат ли почва да покълнат или свободата на всяка цена

nerealna

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 51
  • -Receive: 93
  • Публикации: 1124
« Отговор #15 -: Юни 26, 2011, 16:46:57 »
Не бих търпяла до себе си мъж с ориенталско поведение- да ме третира като своя собственост и да ме ограничава. Искам и давам свобода.
~Да бъдеш щастлив - означава да изпитваш увереността, че си на правилния път.
~Ако слушаш хората, няма да чуеш себе си!
~Никой не може да прави всичко, което иска, но всеки може да НЕ прави НИКОГА това, което НЕ ИСКА.

daisy696

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 40
  • -Receive: 10
  • Публикации: 377
« Отговор #16 -: Юли 11, 2011, 19:49:39 »
   Влизам в групата с квадрата между Слънце и Уран, отделно, че Слънце управлява ЮЛВ, а Уран - СЛВ /втори Управител Сатурн, пък който управлява Слънцето/....Не се считам за ексцентрична, но понякога ме вземат за такава. Иначе като млада шокирвах къде с лафове, къде с поведение...и като Жилтолива имам Луна тригон с Уран /само дето се управлява от Уран и Сатурн/...Но с техниката съм на ти, където не се иска много познания си я оправям сама...чат-пат ми гърмят крушки или контакти в ръцете, но слава Богу не съм пострадала  smile3...

desinkata

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Receive: 0
  • Публикации: 1
« Отговор #17 -: Април 14, 2018, 15:53:24 »
Здравейте,

За да не пускам нова тема, бих искала да ви помоля за коментар относно 2 карти , едната е моята , другата на партньора ми.... нещото което ме притеснява е че и двамата имаме Слънце квадрат Уран... А и аз съм със Слънце в Теле, а той в Дева, и за да е още по-гадно в момента той има Сатурнов възврат,транзитен Уран през 5ти дом от 1.06-до18.10... Та, вие как мислите, още малко ли ще издържим или скоро ще започнат войните между нас. Въпреки че по съдба ни е предопределено да се срещнем-и то стана адски внезапно и чувствата са доста силни. А и изчетох доста от аспектите ни и там пишеше, че както е започнала и продължила връзката ни, така и внезапно ще прекрати поради точно този аспект Слънце квадрат Уран.   smilie_girl224
« Последна редакция: Април 14, 2018, 15:55:28 от desinkata »