There

Автор Тема: Солар - годишен хороскоп  (Прочетена 254315 пъти)

doraraikov

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 97
  • Публикации: 1111
Re: Солар - годишен хороскоп
« Отговор #1880 -: Декември 20, 2016, 20:41:15 »
Соларната Луна е в съвпад с неподвижната звезда Алдерамин, тълкуването е получаване на наследство.

не я бях чувала тази звезда, но аз не съм и стигнала до тях

иначе ти си избираш и си материализираш каквото пожелаеш

но както знаеш, за всяко нещо се заплаща

Вижън, аз също не бях чувала за нея, обаче нали чета Павел Глоба та той ги гледа неподвижните звезди особено когато са в кардиналните домове, а в случаят пък и съвпад с управителя на асц.
Колкото до избора, разбира се, че не искам лошото на никой, че от това аз да спечеля.
Само се чудя и мая как да синтезирам целия солар като го разчоврандиках почти от всякъде.
Големите пишат, че винаги се стига до една тема, дето се казва на село до лайтмотива, ама на на мен напоследък не ми се удава.

aqua0109

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Receive: 0
  • Публикации: 1
« Отговор #1881 -: Декември 24, 2016, 19:28:36 »
Добър вечер! Бихте ли ми казали какво да очаквам през идната година и какви ще са основните тенденции и сфери на развитие и промяна? Благодаря  smile3 smile3

vezni_f

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 18
  • -Receive: 6
  • Публикации: 120
« Отговор #1882 -: Януари 01, 2017, 22:23:19 »

Мерси, Стрелец, може би със съпруга ми ще се разделим, но това скоро ще стане ясно. Имам много проблеми за разрешаване, за детенцето, дано не си права :) Мерси много за включването :)

Да не забравиш после да кажеш какво си решила.  И какво си направила. smile3

Вижън, мъжът ми вече е в Америка. Аз останах в България. Той е на мнение, че това е временна раздяла, но аз не мисля така, колкото и да ме боли. Това е засега. Останах си. Мерси за включването.

Vision

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 626
  • -Receive: 646
  • Публикации: 4148
« Отговор #1883 -: Януари 02, 2017, 10:54:50 »
Вижън, мъжът ми вече е в Америка. Аз останах в България. Той е на мнение, че това е временна раздяла, но аз не мисля така, колкото и да ме боли. Това е засега. Останах си. Мерси за включването.

сега, след като взе решение и го изпълни, имаш ли вече чувството че си на прав път?? имаш ли увереност че не си допуснала грешка..
„Приятел е този, който знае песента на сърцето ти и може да ти я запее дори когато си я забравил.“

„Помни миналото, тогава ще имаш бъдеще.“

angel

vezni_f

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 18
  • -Receive: 6
  • Публикации: 120
« Отговор #1884 -: Януари 02, 2017, 11:12:24 »
Вижън, имам моменти, в които съжалявам, но са малко и смятам, че е плод на болката. Няма как, 3 години са, нормално е да имам съмнения понякога, защото още го обичам. Но съмненията се разсейват, когато си спомня за болката, която ми е причинил той и семейството му. Това е разумното решение. Тази връзка не беше здравословна. Сега остана да оправим развода, там ще е малко трудно, защото е подписван в там. Надявам се все пак и той да го осъзнал и да не ме притеснява вече, да не се върне тук и да ми даде развод възможно най-скоро.

Снежи

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 40
  • -Receive: 15
  • Публикации: 241
« Отговор #1885 -: Януари 03, 2017, 10:38:27 »
Здравейте и Честита нова година на всички. Здраве, щастие и късмет ви желая.

Новия ми солар е  вече в сила.
Че ще е година на самота АСЦ в 12 дом и финансова стагнация Сатурн в 2 дом, ясно.
Затрудни ме тълкуването на СЛВ в 10 сол. дом както и този сол. юпитер У/2 в 12 дом. Незаконно ли пари ще изкарвам? smile3
Сол. У/8 дом меркурий във 2 дом, кредит ли се очертава?

На който му се занимава, нека сподели.
Слънце:Козирог, Асц.Скорпион, Луна:Водолей

Secret

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 12
  • -Receive: 4
  • Публикации: 87
« Отговор #1886 -: Август 13, 2017, 11:00:47 »
Здравейте! Ще се радвам да споделите своите коментари по повод моя солар за предстоящата ми нова лична година. Благодаря Ви!

deportivo

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 47
  • -Receive: 75
  • Публикации: 267
« Отговор #1887 -: Август 16, 2017, 12:16:47 »
Има ли опция да те изпратят на работа в чужбина?

Secret

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
« Отговор #1888 -: Август 16, 2017, 16:13:39 »
Поне за момента такава опция няма на хоризонта. Миналият месец кандидатствах за ново работно място, но така и не ми се обадиха до ден днешен. Явно не съм им избраницата. :) Мястото е в България. А иначе за чужбина ... защо не? :)

deportivo

• Sr. Member
  • Thank You
« Отговор #1889 -: Август 16, 2017, 19:52:15 »
Еми дай да погледнем и другите неща и ще определим нещата в точност. Трябват ми и прогресивна луна, прогресиите и дирекциите . Качи си прогресивна карта + дирекционна. Иначе на пръв поглед има и неща за кариерата, и за връзките най - вероятно. Урана в 7 дом ще е най - натоварен.

Secret

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
« Отговор #1890 -: Август 16, 2017, 23:18:13 »
Честно казано не съм много наясно как да я построя тази карта, но се надявам да съм се справила. Ако не съм, моля да ми помогнете. Ето какво успях да направя:

deportivo

• Sr. Member
  • Thank You
« Отговор #1891 -: Август 17, 2017, 11:49:10 »
Значи според мен ще имаш промяна в работата, някъде към Януари. Много е възможно да почнеш нова работа, която да изисква някаква преквалификация или допълнителен курс, заради прогресивната Луна, влизаща в Близнаци. Това е показано и от Луната в солара на критичен градус и Сатурновия възврат в 3 дом. Но поне Сатурн ти излиза от 2 дом и ще може да изкарваш повече пари, без затрудненията, които ти е носил досега. Както вече казах в солара се вижда и акцент върху партньорствата. Урана в 7 дом загатва за промени в статуса. Имаш ли мъж/приятел? Ако имаш, е много възможно да заживеете заедно, заради затъмнението в 4 дом/ Сатурновия възврат ( У4 ) и Урана в 7 дом, които ще достигне Луната през лятото на 2018 г. Възможен е и брак. Като цяло, годината ще е важна заради дублираните натални оси. Солара не е лош, даже напротив, АСЦ Везни показва приятна и добра година по мои наблюдения.

Secret

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
« Отговор #1892 -: Август 17, 2017, 11:54:35 »
Да, имам приятел и се надявам нещата между нас да се развият в представената от теб посока. Дай Боже! :)

KLARA

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 29
  • -Receive: 26
  • Публикации: 186
« Отговор #1893 -: Август 17, 2017, 23:12:01 »
Здравейте!
 Новият ми солар започва след два часа. Ще се радвам да споделите вашите коментари.
Благодаря!

deportivo

• Sr. Member
  • Thank You
« Отговор #1894 -: Август 18, 2017, 12:35:54 »
Ще теглиш ли кредит за жилище в друг град?

KLARA

• Full Member
  • Thank You
« Отговор #1895 -: Август 18, 2017, 14:16:56 »
Ще теглиш ли кредит за жилище в друг град?
Нямам такива намерения. Имам такъв от 2014.

KLARA

• Full Member
  • Thank You
« Отговор #1896 -: Август 18, 2017, 14:31:49 »
Качвам и комбинирана карта smile3 smile3 smile3

deportivo

• Sr. Member
  • Thank You
« Отговор #1897 -: Август 20, 2017, 09:38:34 »
Тогава май в някакъв бизнес ще инвестираш или ще имаш повишение в работата. Финансов е солара определено.

Twilight

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 7
  • -Receive: 2
  • Публикации: 18
« Отговор #1898 -: Август 20, 2017, 14:04:49 »
Здравейте!  smile3 Това е новия ми солар. Изминалата ми година беше изцяло посветена на партньорството. Най-голямата любов, която изпитах, която беше облечена изяло в скорпионски архетип(ревност,страст, драма,трансформация). Тежка емоционална година като цяло. Качвам новият ми солар, защото тълкувайки го (доколкото мога), виждам че положението май ще се повтори. :( wacko11. Съвпадат на марс и слънце в 7-сол.дом, луна в скорпион в 7-натален, тълкувам като водещо желание за контрол и доминация + огромна сексуална енергия. Общата картина, отново сякаш показва акцент върху партньорството, много плутонова енергия, която страшно напряга и без това напрегнатата ми луна... Не знам, дали е заради скептицизма на сол.асц. козирог, но не виждам нищо хубаво, а само една отново емоционално мъчителна година. Ако някой по-запознат с материята, направи негов коментар за този солар ще съм му благодарен!  smile3  smile3

Ester

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Receive: 1
  • Публикации: 6
« Отговор #1899 -: Август 20, 2017, 19:20:02 »
Здравейте!  smile3 Това е новия ми солар. Изминалата ми година беше изцяло посветена на партньорството. Най-голямата любов, която изпитах, която беше облечена изяло в скорпионски архетип(ревност,страст, драма,трансформация). Тежка емоционална година като цяло. Качвам новият ми солар, защото тълкувайки го (доколкото мога), виждам че положението май ще се повтори. :( wacko11. Съвпадат на марс и слънце в 7-сол.дом, луна в скорпион в 7-натален, тълкувам като водещо желание за контрол и доминация + огромна сексуална енергия. Общата картина, отново сякаш показва акцент върху партньорството, много плутонова енергия, която страшно напряга и без това напрегнатата ми луна... Не знам, дали е заради скептицизма на сол.асц. козирог, но не виждам нищо хубаво, а само една отново емоционално мъчителна година. Ако някой по-запознат с материята, направи негов коментар за този солар ще съм му благодарен!  smile3  smile3.