Автор Тема: Солар - годишен хороскоп  (Прочетена 251921 пъти)

vezni_f

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 18
  • -Receive: 6
  • Публикации: 120
Re: Солар - годишен хороскоп
« Отговор #1920 -: Ноември 12, 2017, 17:12:03 »
Всичко това ще ти се случи - и преместване по работа и уреждане на някакви кредити.Уран в опозиция на Слънцето е   и Сатурн секстил  с него ще са главната причина за промените.Може също да работиш и нещо по Нета от вкъщи. Луна съвпад натален Плутон е също интересна тема ,но за нея трябва първо партньор grin.

Ура-нова, ще дам малко обратна връзка, въпреки че е много рано - започнах да гледам обяви за работа, но не зная още дали ще сменям града. Оправих отношенията със съпруга си, дано доведат до нещо добро. Та това е засега  smile3

Ура-нова

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 140
  • Публикации: 542
« Отговор #1921 -: Ноември 12, 2017, 17:22:12 »
Успех!!!

x.vylchinova

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
  • Публикации: 13
« Отговор #1922 -: Ноември 15, 2017, 15:01:26 »
grin grin

Вълчинова, аз поне не виждам дете точно в този солар, мисля, че в по-следващите година-две ще имаш повече успех там, особено, когато Плутон направи секстил към наталаната ти Луна. Може би когато Сатурн излезе от пети дом, би прекъснала работа по майчинство и би се отдала на грижи по дома, Юпитер също дава разширения по дома и семейството от транзита в четвърти. Според мен засега се радвайте един на друг и правете весели опити, но не се втелясвайте в темата и ако не стане, не правете драми, по-нататък ще стане.
За мен тази година смяна на дом или разширение по дома, по-богат и голям дом се очертава, местене не знам предвиждате ли, за мен е възможно, залагам на това. Мисля, че и двамата с партньора ти ще израстете, ще се развиете към по-добро и ще се промените, особено ти.
Моника Антонова , бяхте права - бебе все още няма...  :( не сменихме дома, но се разширява по точно удвой за мое съжаление... е много е чистене и вечните ремонти хихихи   girl1  не се преместихме , но ходим често у мама свекърва. За бебчо продължаваме да работим и дано скоро стане , ще Ви помоля да погледнете новите ми карти  smile3 Пожелавам здраве и положителни емоции  skype-kiss

x.vylchinova

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
  • Публикации: 13
« Отговор #1923 -: Ноември 15, 2017, 15:05:41 »
 undecided11