There

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Партньорска астрология. Синастрия. Комбин. Композит. / Re: Синастрия
« Последна публикация от mims - Април 22, 2018, 10:56:41 »
Моля Ви за мнение.Има ли бъдеще връзката?
2
Здравейте,

За да не пускам нова тема, бих искала да ви помоля за коментар относно 2 карти , едната е моята , другата на партньора ми.... нещото което ме притеснява е че и двамата имаме Слънце квадрат Уран... А и аз съм със Слънце в Теле, а той в Дева, и за да е още по-гадно в момента той има Сатурнов възврат,транзитен Уран през 5ти дом от 1.06-до18.10... Та, вие как мислите, още малко ли ще издържим или скоро ще започнат войните между нас. Въпреки че по съдба ни е предопределено да се срещнем-и то стана адски внезапно и чувствата са доста силни. А и изчетох доста от аспектите ни и там пишеше, че както е започнала и продължила връзката ни, така и внезапно ще прекрати поради точно този аспект Слънце квадрат Уран.   smilie_girl224
3
Натални карти – примери, обсъждане / Въпрос за тази натална карта
« Последна публикация от necrofil - Април 10, 2018, 18:42:20 »
Здравей какво ще кажете за тази натална карта и да обърнем внимание на тези аспекти?

Марс Опозиция Асцендент

Марс Квадрат Плутон

Слънце Квадрат Юпитер..

Качил съм всичко домове аспекти и планети!

Нека всеки да даде по едно мнение,конкретно ме интересува като работа и пари ,общо взето бизнес планове...
4
Пътуваш ли много? Или вероятно вече си в чужбина? Усеща се липса на увереност, която се набавя чрез партньора или чрез многобройни връзки. Бих добавил и вероятно не много лесно детство. Да не си спортистка - точен съвпад Слънце - Марс, част от Т - квадрат? Питай ти и ще отговоря за нещо конкретно, за да вървим по същество в темата.
5
Здравейте, от известно време се опитвам да разчета наталната си карта, но има доста противоречиви твърдения из сайтовете в интернет.Ще ви бъда много благодарна ако можете да ми помогнете!
6
Натални карти – примери, обсъждане / Re: Наталната ми карта
« Последна публикация от mims - Март 29, 2018, 17:54:48 »
Ако  някой реши  ще се радвам да чуя мнение..
Какви са възможностите за брак и сериозна връзка,прилагам наталната си карта..Досега само връзки влачени с години и нищо....
7
разграфяването е - 12 знака, всеки от 30 градуса, общо 360
тези 360 градуса всяка планета (в астрологията и слънцето се нарича планета, а не звезда) ги обикаля за различно време, потърси в нета инфо коя за колко

ден=година или градус=година са методи които се използват в прогностичната астрология, не се хващай за това сега защото само се объркваш повече

помисли, недей само да въпросваш
8
Тези години - 45 и 51  са примерни ако питам нещо 57 години астролога отива там където е много по напред в кръга , а според градусите аз както ги броя същите години са с 30% по на зад в кръга и няма никакво покритие . Все пак понеже разбирам че има различни начини или таблици , има ли някъде в наталната карта означение по кой метод е разграфяването ? Или методите са различни , а разграфяването винаги е 1градус = 1 година ? Сега разбирате защо питам . Голяма е неяснотата и никой не я коментира . Трябва да се направи цяла статия за това с примери по различните методи . Интересно как никой не пита за това което никъде не го пише . Ами има и натални карти без градуси - пълен фалш . Там и астролога не знам какво прави .
Дайте някакви насоки означено ли е в наталната карта по кой метод е разграфяването ?
Дайте примери с различни натални карти при кое означение как са градусите и годините - просто повече инфо
9
Здравейте , или това много се крие или е много ниско ниво на информация за да се обсъжда . При астролог той посочва точно мястото на 45г. и казва какво е положението там . След това за 51г. веднага е там . Къде са написани годините ? Някъде прочетох че луната обикаля всеки ден наталната карта , а слънцето я обикаля всеки месец по веднъж което се равнява на 1 градус . Ако това е така 12 градуса ли са 1 година в наталната карта ? Астролога каза че всеки градус е = 1г. , но като продължихме на въпрос за 51г той посочи друго място и разглеждахме там . Не ми е казал правилен отговор . Моля да обясните защото в нито един форум няма такава тема .
И още
в ляво стрелката е за изгряващия знак но има и една в горната част - тя за какво е ?

може ли да си дадете данните за да се види защо при вас са били отбелязани тези години?
може на 45 да е бил краят на урановата ви опозиция, а на 51- хироновият възврат.

луната прави един цикъл за 28.5 дни, а слънцето за една година
градус е равен на година при други методи (прогностични), които не че са тайна, но може би ще е по- сложна материя засега, все пак ако искаш, потърси информация за дирекциите, ако толкова държиш..
това със стрелките предполагам така наричаш осите, в ляво е изгряващият знак, т.нар. асцендент
долу е ИЦ- имум цели
в дясно е десцендент
горе е МЦ- медиум цели
за всеки един можеш да намериш информация в нета, има тонове

интерпретацията при прогностиката зависи от интуицията на астролога, да хване правилното от многото възможни развития
жалко че не си попаднал на добър
10
Здравейте , или това много се крие или е много ниско ниво на информация за да се обсъжда . При астролог той посочва точно мястото на 45г. и казва какво е положението там . След това за 51г. веднага е там . Къде са написани годините ? Някъде прочетох че луната обикаля всеки ден наталната карта , а слънцето я обикаля всеки месец по веднъж което се равнява на 1 градус . Ако това е така 12 градуса ли са 1 година в наталната карта ? Астролога каза че всеки градус е = 1г. , но като продължихме на въпрос за 51г той посочи друго място и разглеждахме там . Не ми е казал правилен отговор . Моля да обясните защото в нито един форум няма такава тема .
И още
в ляво стрелката е за изгряващия знак но има и една в горната част - тя за какво е ?
Страници: [1] 2 3 ... 10