Автор Тема: Хорарни въпроси  (Прочетена 474717 пъти)

alena

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 41
  • -Receive: 3
  • Публикации: 136
Re: Хорарни въпроси
« Отговор #4860 -: Януари 28, 2017, 04:21:52 »
А ти имаш ли към него? К е по-добре поставен от теб, повече ми харесва и е по-надежден. Да, има чувства и по-добре ще става. Ти върху себе си поработи.

Моника, в периода, в който задавах този въпрос усещах, че едно друго момче ме харесва. Възможно ли е в хорара да си го анализирала него, отколкото за момчето, което попитах. Интересно ми е, защото от К.  не получавам никакво внимание. И с двамата работим на едно място. С К. сме на една възраст, докато другото момче е с 6 години по-малко от мен. thinking

Моника Антонова

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 192
  • Публикации: 696
« Отговор #4861 -: Януари 28, 2017, 17:09:55 »
Не съм разгадала хорара.

VEnera

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 33
  • Публикации: 263
« Отговор #4862 -: Февруари 22, 2017, 13:41:35 »
Искам да задам хорарен въпрос дали ще приемат сина ми тази година в ясла, но не знам кой дом да гледам за ясла/детска градина. Моля кажете, ако знаете.

Моника Антонова

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 192
  • Публикации: 696
« Отговор #4863 -: Февруари 22, 2017, 14:01:51 »
Аз предполагам, че е по пети дом или по-точно пети от пети, девети за асцендента.

VEnera

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 33
  • Публикации: 263
« Отговор #4864 -: Февруари 22, 2017, 14:14:34 »
Благодаря, Моника. Знам, че трети дом е за средното образование, а девети дом е за висшето образование. За отглеждане на дете наистина е логично да е пети дом.

Secret

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 12
  • -Receive: 4
  • Публикации: 87
« Отговор #4865 -: Юли 11, 2017, 16:23:14 »
Здравейте!

Въпросът ми е с моя приятел дали ще успеем да имаме дете? Към момента има някои пречки от здравословен характер, но се надяваме всичко да се разреши благоприятно.

Благодаря за отговорите.

Vision

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 626
  • -Receive: 646
  • Публикации: 4148
« Отговор #4866 -: Юли 11, 2017, 18:03:49 »
Здравейте!

Въпросът ми е с моя приятел дали ще успеем да имаме дете? Към момента има някои пречки от здравословен характер, но се надяваме всичко да се разреши благоприятно.

Благодаря за отговорите.

управителите на петите ви домове са в съвпад, но много разходящ- 9 градуса, различни знаци и се отдалечават бързо..разходящ но все пак съвпад..бих казала- отговор на въпроса- ''да, но не точно сега''..все пак искам да знаеш че по въпросите с децата не съм много сигурна..
„Приятел е този, който знае песента на сърцето ти и може да ти я запее дори когато си я забравил.“

„Помни миналото, тогава ще имаш бъдеще.“

angel

Kitten

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 1
  • Публикации: 122
« Отговор #4867 -: Юли 20, 2017, 13:08:08 »
Той хареса ли ме? Срещнахме се днес сутринта покрай неговата работа (служител в куриер. фирма).

Vision

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #4868 -: Юли 20, 2017, 15:13:08 »
Той хареса ли ме? Срещнахме се днес сутринта покрай неговата работа (служител в куриер. фирма).

Асц е прекалено късен
„Приятел е този, който знае песента на сърцето ти и може да ти я запее дори когато си я забравил.“

angel

mims81

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 2
  • Публикации: 17
« Отговор #4869 -: Юли 21, 2017, 12:17:38 »
Много ще съм ви благодарна за отговор-ще запазя ли рботата си?Или да търся друга?Не съм на работа от няколко дни и незнам как да процедирам!Шефовете не са много добронамерени на тоя етап..Благодаря на всеки отговорил!

Vision

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #4870 -: Юли 21, 2017, 12:31:35 »
Много ще съм ви благодарна за отговор-ще запазя ли рботата си?Или да търся друга?Не съм на работа от няколко дни и незнам как да процедирам!Шефовете не са много добронамерени на тоя етап..Благодаря на всеки отговорил!

Ти- венера и работата- юпитер сте в разходящ тригон. Но защо си задала два взаимно изключващи се въпроса?

Ще запазиш работата си, но вече ти се иска да си поседиш в къши, та може и да се саботираш сама. От теб зависи какво ще стане, у6 ти е в първи дом.

angel

mims81

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 2
  • Публикации: 17
« Отговор #4871 -: Юли 21, 2017, 15:14:42 »
Благодаря ти!Да си поседя в къщи по свое желание,едва ли..Имахме размяна на реплики с шефа,не мисля,че му се понрави това,което чу..и сега просто си чакам да ме потърси за работа,вече няколко дни..да търся ли друга,да чакам ли...реших и тук да попитам..В първи дом не е ли юпитер ,а управителя на 6 не е ли нептун в 6?Сори може да бъркам ;)
« Последна редакция: Юли 21, 2017, 15:18:28 от mims81 »

Kitten

• Full Member
  • Thank You
« Отговор #4872 -: Юли 21, 2017, 15:15:22 »

Асц е прекалено късен

Объркала съм зададеният месец в хорара, сега ще постна правилната карта и много се извинявам. Мисля, че в тоя хорар аз съм ЛУната...защото ме привлича сексуално. Пълният 10 дом също ми е интересен, защото се срещнахме чрез работата му.
« Последна редакция: Юли 22, 2017, 15:34:43 от Kitten »

Vision

• Hero Member
  • Thank You
« Отговор #4873 -: Юли 22, 2017, 07:25:19 »
Благодаря ти!Да си поседя в къщи по свое желание,едва ли..Имахме размяна на реплики с шефа,не мисля,че му се понрави това,което чу..и сега просто си чакам да ме потърси за работа,вече няколко дни..да търся ли друга,да чакам ли...реших и тук да попитам..В първи дом не е ли юпитер ,а управителя на 6 не е ли нептун в 6?Сори може да бъркам ;)

Тригонът дава отговор да, но ти си питала „ще си запазя ли работата”- да,  или да си търся друга- да. Така си ги задала, твой избор. От друга страна по спомени душата ти, луната току що беше минала в рак, искаш да си поседиш в къщи, да си починеш и доколкото имам някакви наблюдения върху хората, те почти винаги правят това, което наистина искат, независимо за какво говорят. Самото пояснение за това как си говорила на шефа си показва че вътрешно вече си решила да се махнеш и сама си го праеиш,което е показано в хорара от разходящия тригон, ти си тази която разхожда работата, от телефона е малко сложно да гледам картата, но така помня, ти си венера, а тя е по- бърза от юпитер. Защо юпитер а не нептун, в хорарната астрология се гледат старите управители на знаците, до сатурн. Прочетете малко преди да питате.

angel

Kitten

• Full Member
  • Thank You
« Отговор #4874 -: Юли 22, 2017, 15:32:31 »
Вижън,  може ли да погледнеш и моя хорар?

Secret

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 12
  • -Receive: 4
  • Публикации: 87
« Отговор #4875 -: Юли 25, 2017, 23:47:34 »
Здравейте! Кандидатствах за работа на ново място. Дали имам шансове да бъда одобрена?

милена

• Full Member
  • Thank You
  • -Receive: 5
  • Публикации: 135
« Отговор #4876 -: Ноември 17, 2017, 22:09:03 »
Здравейте, искам да помоля тези които разбит от хорари за помощ. Аз питам- довре ли ще е за нас ако купим тази кола?

милена

• Full Member
  • Thank You
  • -Receive: 5
  • Публикации: 135
« Отговор #4877 -: Ноември 18, 2017, 10:53:16 »
Моите разсъждения са следните. Аз съм представена от Марс в 7 дом, колата от Меркурий в 9-ти. Двете планети образуват секстил, това е Да. Луната като съуправител на АС е в съвпад с Венера,или поне това е бил последния и аспект. Венера е У2 нашите пари(една част дадохме останалата чрез кредит)Венера също представлява и продавача, не ми е ясно съвпада в хорара добре ли е или не. Не знам как да го тълкувам, дали пък няма да ни вкарва в преразход. Меркурий е съуправител на 6 дом- ще я ползвам главно да пътувам за работа, но и за дълги пътувания. Последния аспект на Луната преди да излезе от знака е съвпад със Слънце. Това ме тревожи, тъй като някъде съм чела че е критичен. Паст фортуна е в 12д. Моля за мнения smile3