There

Автор Тема: Хорари за спорт  (Прочетена 42917 пъти)

sunnily

• Гост
Re: Хорари за спорт
« Отговор #420 -: Ноември 10, 2014, 23:26:03 »
Стигнах до извода, че не е задължително да си привърженик на даден отбор, за да важи хорара. Днес зададох два хорара за някакви си там отбори и пак излезнаха.  yahoo

sunnily

• Гост
« Отговор #421 -: Ноември 11, 2014, 00:14:20 »
Кличко ще бие ли Пулев в събота?
Питах за Кличко, защото първо него видях по телевизията, въпреки, че съм за Пулев.
Юпитер на асц., показва късмет за Пулев, който управлява 5тия му дом - играта, там са фортуната, марс и плутон - силата и мощта. Тук обаче търсим славата, защото ще се бият за световен шампион в тежка категория, следователно гледаме 10 дом за Пулев и 4 дом за Кличко. Марс е по-добре поставен по знак, отколкото Венера и това показва слава за Кличко.
До събота ще се опитам да пусна двете им натални карти + транзити, но като знам, че Пулев е стелиумен телец, а сега има доста планети в скорпион, вероятно няма да му е лесно.

Теодор

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 130
  • -Receive: 148
  • Публикации: 627
« Отговор #422 -: Ноември 11, 2014, 15:33:32 »
Кличко ще бие ли Пулев в събота?
Питах за Кличко, защото първо него видях по телевизията, въпреки, че съм за Пулев.
Юпитер на асц., показва късмет за Пулев, който управлява 5тия му дом - играта, там са фортуната, марс и плутон - силата и мощта. Тук обаче търсим славата, защото ще се бият за световен шампион в тежка категория, следователно гледаме 10 дом за Пулев и 4 дом за Кличко. Марс е по-добре поставен по знак, отколкото Венера и това показва слава за Кличко.
До събота ще се опитам да пусна двете им натални карти + транзити, но като знам, че Пулев е стелиумен телец, а сега има доста планети в скорпион, вероятно няма да му е лесно.
По картата давам предимство на Кличко.
diablo

Wild

• Гост
« Отговор #423 -: Ноември 11, 2014, 15:37:38 »
Ужасен ужас  rolf

Делфин

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 91
  • -Receive: 108
  • Публикации: 334
« Отговор #424 -: Ноември 11, 2014, 15:46:22 »
И аз давам предимство за Кличко.

sunnily

• Гост
« Отговор #425 -: Ноември 13, 2014, 22:15:32 »
Нямам време да пускам карти, покрай многото работа, само погледнах набързо наталите им, Пулев е с 5 лични планети в телец, предвид това и хорара, категорично давам прогноза за победа на Кличко. Въпреки всичко съм си националист и ще стискам палци за Пулев!

sunnily

• Гост
« Отговор #426 -: Ноември 15, 2014, 16:06:14 »
Днес четох доста коментари на бг астролози, които дават победа за Пулев, така че явно моята прогноза ще бъде грешна (дано). Ето и картата му с транзити към днешна дата.

Теодор

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 130
  • -Receive: 148
  • Публикации: 627
« Отговор #427 -: Ноември 15, 2014, 21:46:38 »
Днес четох доста коментари на бг астролози, които дават победа за Пулев, така че явно моята прогноза ще бъде грешна (дано). Ето и картата му с транзити към днешна дата.
Тр. Юпитер прави квадрат със стелиума му в телец, включително и Венера У10 както и диспозитор на многото му планети в телец, пък не знам за известните астролози. Аз не им вярвам.  grin
diablo

sunnily

• Гост
« Отговор #428 -: Ноември 16, 2014, 00:16:14 »
В един астро сайт е пусната тази карта, която прилича на моята (аз я направих), така че вероятно е асцендент скорпион.

sunnily

• Гост
« Отговор #429 -: Ноември 16, 2014, 00:33:04 »
Жалко за Кубрат Пулев, явно наистина в момента има Сатурн на асцендент - направо го размазаха. Браво на нас, Тео и на Делфин good2

fire fairy

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 1
  • Публикации: 5
« Отговор #430 -: Ноември 16, 2014, 23:22:00 »
Здравейте. Аз сега се уча, така че моля да ме извините предварително ако напиша някоя нелепица :)
Днес се заговорих с една приятелка, която следи Кличко и брат му и въобще има наблюдения върху действията им и извън бокса. Тя дори допуска, че е възможно Кубрат да е бил под влияние на някакъв опиат по време на мача. Нещо, което да е приел чрез храната в хотела, без да знае. Реално погледнато не е невъзможно, говорейки за руска мафия.  И на мен ми се видя прекалено напрегнат, нервен и даже неадекватен още в началото. Погледнах пак картата му.. транзитиращ Нептун през 3-тия му дом. А управител на трети дом е Уран, който е активиран от транзит.. Хм? Аз още съм много начинаеща, но може би версията за опиат, който да е замъглил ума и ръцете му в някаква степен  не е толкова невъзможна? Какво мислите вие?

Моника Антонова

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 192
  • Публикации: 696
« Отговор #431 -: Ноември 17, 2014, 09:46:45 »
Гледахме в петък карти без час. Денят на мача не е избиран случайно за Кличко. Дори да се абстрахираме от управителите и значимостта в радикса му, налице са два водни тригона с подсилени меркурии /ръцете/ и сатурни с марсово участие /сила и издръжливост/. И двадесет рудна да бяха играли, сатурн-марс е бегач на дълги разстояния.
Тригон на сатурни към натален меркурий, марс-плутон в сатурнов знак. Меркурий върху СЛВ към натален марс и транзитен нептун. Луна в меркуриев знак.
Мафия, опиати... не е изключено, но както каза видната ни съфорумистка, и Киевската астрологична школа е подала ръка.

Опитвах се да предупредя развълнуваните, че силата не е на наша страна, но и аз блуждаех в надеждата, че може би таото при Кубрат с подкрепата на луната ще се проявят, но явно не можем да се справим с непознатите енергии с лекота.

sunnily

• Гост
« Отговор #432 -: Ноември 17, 2014, 15:06:51 »
Вижте сега, всички сме националисти и викахме за Пулев, но нека бъдем обективни и си признаем, че Кличко е класи над нашия. Има три пъти повече мачове и почти всички са победи, и то с нокаут. Да паднеш в първата минута, не е никакво геройство. Нито пък освикркването на чуждия химн. Разочарована съм страшно много от българите, виждам какво се пише по форуми, във фейсбук, много е лесно да се оплюе противникът. Самият Пулев му се подигра, наричайки го момиченце, плезеше му се, стоеше на един крак. И аз съм овен, и мен, ако някой така ме провокира, ще го смажа (ако съм боксьор де grin)
Още когато разбрах, че ще има мач между двамата, реших така - овен се управлява от марс, телец от венера, следователно ще видя в този ден как са поставени марс и венера. Отделно дано мачът не е 2014та, заради Сатурн. Може логиката ми е да е била твърде елементарна, но се потвърди. С това приключвам темата, признавайки, че за мен победителят в самия мач, е Кличко. Заслужи си победата.

hermes

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Receive: 2
  • Публикации: 39
Кубрат Пулев срещу Антъни Джошуа
« Отговор #433 -: Октомври 01, 2017, 03:11:19 »
На 28 Октомври ще се изправят на ринга Кубрат Пулев срещу Антъни Джошуа за Световната титла в свръхтежка категория в Англия град Кардиф! На Кобрата не знам точния час на раждане както и на Джошуа и за това сам им дал, 12:00:00 часа, като за Антъни съм дал място на раждане в Англия произволно. Посредством програмата Зет 7 гео, изчислих транзитите. Ето примерните карти и на двамата:                         Кубрат Пулев --> http://kachi-snimka.info/images-2013/klz1506816222q.png
 Антъни Джошуа --> http://kachi-snimka.info/images-2013/arx1506816346y.png
« Последна редакция: Октомври 01, 2017, 03:17:15 от hermes »

hermes

• Newbie
  • *
  • Thank You
Re: Кубрат Пулев срещу Антъни Джошуа
« Отговор #434 -: Октомври 01, 2017, 03:29:08 »
На 28 Октомври ще се изправят на ринга Кубрат Пулев срещу Антъни Джошуа за Световната титла в свръхтежка категория в Англия град Кардиф! На Кобрата не знам точния час на раждане както и на Джошуа и за това сам им дал, 12:00:00 часа, като за Антъни съм дал място на раждане в Англия произволно. Посредством програмата Зет 7 гео, изчислих транзитите. Ето примерните карти и на двамата:                         Кубрат Пулев --> http://kachi-snimka.info/images-2013/klz1506816222q.png

Транзитния Марс на Кубрат е в точен съвпад на наталните Сатурни и Юпитер - като това мисля че не е добре, защото планетата Марс наранява, но пък дава енергия! Също така се вижда, че транзитния Сатурн е в съвпад с наталния му Нептун - което означава, че ще ограничи въображението му, но пък би дало трезва оценка на блуждаещият Нептун да стъпи на крака! Транзитната Фортуна е в точен съвпад с наталния Хирон което означава, че няма да има нараняване много или бърза победа на Джошуа без много да го е обезобразил без много наранявания или победа за Пулев :). Но се вижда, че транзитния Меркурий е в опозиция с наталните Хирон, Венера и Луната! Ще му е доста тежко. Избрали са много добре английските промоутъри датата за да е по-изгодна наДжошуа... Какво ще кажете за неговата карта с транзититена планетите?
« Последна редакция: Октомври 01, 2017, 03:45:04 от hermes »

hermes

• Newbie
  • *
  • Thank You
Re: Кубрат Пулев срещу Антъни Джошуа
« Отговор #435 -: Октомври 01, 2017, 03:45:50 »

Транзитния Марс на Кубрат е в точен съвпад на наталните Сатурни и Юпитер - като това мисля че не е добре, защото планетата Марс наранява, но пък дава енергия! Също така се вижда, че транзитния Сатурн е в съвпад с наталния му Нептун - което означава, че ще ограничи въображението му, но пък би дало трезва оценка на блуждаещият Нептун да стъпи на крака! Транзитната Фортуна е в точен съвпад с наталния Хирон което означава, че няма да има нараняване много или бърза победа на Джошуа без много да го е обезобразил без много наранявания или победа за Пулев :). Но се вижда, че транзитния Меркурий е в опозиция с наталните Хирон, Венера и Луната! Ще му е доста тежко. Избрали са много добре английските промоутъри датата за да е по-изгодна на Джошуа... Какво ще кажете за картата на Джошуа с транзитите на планетите?
« Последна редакция: Октомври 01, 2017, 03:48:23 от hermes »