There

Автор Тема: Радиестезичното махало  (Прочетена 10746 пъти)

Вещичка

• Гост
Радиестезичното махало
« -: Август 16, 2011, 12:42:04 »
  • Publish
  • по молба на Аурорка ви пускам принципите, на които ме научи един стар радиестезист преди половин година  wink1

Радиестезичното махало представлява връвчица със завързана за единият и край тежест обикновено с конусовиден вид.

най-добри са махалата от аметист или планински кристал /моето е от аметист/. лично аз ги свързвам с коронната /7-ма/ чакра и Божествените ни способности  tonguewag1
    има няколко неща, които трябва да се знаят:

1. махалото се държи с водещата ръка /обикновено дясна/. пръстите са свити до дланта за да не изтича енергията ни, която е необходима за задвижване на махалото, а самото махало се държи с палец и показалец.

2. докато работите с махало не кръстосвайте крака или ръце за да не се "кръстосва" личната ви енергия и да се получи объркване. не подпирайте лактите до тялото и не ги подпирайте на маса, стол или нещо друго.

3. за да не въздействате върху движението на махалото е нужно да си изчистите съзнанието при задаване на въпроса, който ви интересува, защото е факт че може да влияе на движението му, защото то става част от нашата енергийна система. естествено ако пожелаете да се погъбаркате с някого по даден въпрос си му влияйте колкото ви е кеф, но при сериозни въпроси е нужно чисто съзнание.

4. връвчицата му е нужно да е не повече от 10-ина сантиметра дълга, защото по-дългите връвчици изискват повече отделена енергия за задвижване и става по-бавно.

5. относно "ДА" и "НЕ" си има стандартно клатене - дясно за "ДА" и ляво за "НЕ", но не забравяйте, че принципно е строго индивидуално. като започнете работа с махалото сами ще се ориентирате лично за вас как работи или не работи махалото.

ами това е което се сещам за сега, ако се сетя за още нещо ще пиша пак  tonguewag1
    « Последна редакция: Август 16, 2011, 12:50:06 от Вещичка »

Astroartis - Форум за астрология

Радиестезичното махало
    « -: Август 16, 2011, 12:42:04 »

Aurora Borealis

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 35
    • -Receive: 52
    • Публикации: 2847
    Re: Радиестезичното махало
    « Отговор #1 -: Август 16, 2011, 12:50:33 »
  • Publish
  • Къде се намира лявата ти ръка по това време? grin
    Dum spiro spero, dum spero amo, dum amo vivo.

Вещичка

• Гост
    « Отговор #2 -: Август 16, 2011, 12:52:16 »
  • Publish
  • Къде се намира лявата ти ръка по това време? grin

ами може и в носа бърка  rolf rolf rolf  майтапя се...

ми къде - отпусната до тялото. важното е дясната /държащата махалото/ да не е допряна до тялото или другаде  wink1

Вещичка

• Гост
    « Отговор #3 -: Август 16, 2011, 13:01:23 »
  • Publish
  • и още нещо: аз не съм чела книги и други такива за радиестезия. този човек ме научи и си го ползвам вече доста време и си работи. дори той понеже се е занимавал с радиестезия през целия си живот и ми направи картонче /нещо като транспортир/ с означение и по две полуокръжности цифри за работа с махалото. това картонче върши прекрасна работа за мерене на кръвно, на температура, на килограми и прочее неща, които се инициират с числа  grin

като заредя батериите на фотоапарата ще го снимам и ще ви пусна снимката за тези, които имат мерак да ползват махало  tonguewag1

а това е един сайт за радиестезия и мисля, че ще ви е полезно: http://vladilovech.narod.ru/radiestezia/radiestezia.htm

BlackBetty

• Гост
    « Отговор #4 -: Август 16, 2011, 13:18:49 »
  • Publish
  • аз нямам махало, имам си едно златно пръстенче и само за това го ползвам, понякога когато ми е кеф го нося, но рядко. Махало може да се направи от почти всичко, старците така си мереха кръвното, но вече са на слушалки с апарат  grin За мен беше полезна употребата му защото така като че ли стигах до висшият си Аз, който ми говореше с да и не. Скоро не съм го практикувала, но и нямам нужда.

nerealna

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 51
    • -Receive: 93
    • Публикации: 1124
    « Отговор #5 -: Август 16, 2011, 13:38:46 »
  • Publish
  • Аз си бях направила махало наскоро. Ползвах го за предсказания, обаче после разбрах, че всъщност се върти точно натам, накъдето си помисля или накъдето ми се иска на мен. Изцяло го ръководи мисълта ми.
    Вещичке, я дай инструкции как да го овладея да не се влияе от мислите ми, плс  smile3
    ~Да бъдеш щастлив - означава да изпитваш увереността, че си на правилния път.
    ~Ако слушаш хората, няма да чуеш себе си!
    ~Никой не може да прави всичко, което иска, но всеки може да НЕ прави НИКОГА това, което НЕ ИСКА.

BlackBetty

• Гост
    « Отговор #6 -: Август 16, 2011, 13:40:21 »
  • Publish
  • даааа, това е основният проблем!

nerealna

• Hero Member
    • Thank You
    « Отговор #7 -: Август 16, 2011, 14:24:51 »
  • Publish
  • Докато разбера какво точно става с това махало, вкъщи си мислехме, че има духчета, които изпълняват желанията ни то да се завърти по определен начин  grin

Чрез това махало, обаче, разбрах какво значи силата на мисълта и колко е важна тя!
    ~Никой не може да прави всичко, което иска, но всеки може да НЕ прави НИКОГА това, което НЕ ИСКА.

Вещичка

• Гост
    « Отговор #8 -: Август 16, 2011, 15:31:29 »
  • Publish

• Вещичке, я дай инструкции как да го овладея да не се влияе от мислите ми, плс  smile3

ми нещо подобно като при медитацията е - умът трябва да е чист, да няма нищо в него, да нямаш никакви очаквания. при мен се получи без особени тренировки или други такива, а реално аз и не мога да медитирам както го правят другите... просто главата ми става празна и в ума ми има едно голямо нищо  rolf

BlackBetty

• Гост
    « Отговор #9 -: Август 16, 2011, 15:50:19 »
  • Publish
  • На мен в началото ми беше лесно, защото умът ми се изчистваше, после като въпросите станаха много належащи не можех да си изчиствам ума и разбрах, че умът ми контролира махалото. Накрая започнах да експериментирам в кое състояние ми дава верни отговори и то беше когато умът ми е чист!

Aurora Borealis

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 35
    • -Receive: 52
    • Публикации: 2847
    « Отговор #10 -: Август 16, 2011, 17:16:32 »
  • Publish
  • Благодаря, Веще. Не знаех, че ръката, която държи махалото не трябва да се опира никъде  wink1 Аз опирах лакътя на масата. И това също не знаех - причината да е по-къса "връвта". Ще наблюдавам дали така не му влияя.  skype-kiss
    Dum spiro spero, dum spero amo, dum amo vivo.

nerealna

• Hero Member
    • Thank You
    « Отговор #11 -: Август 16, 2011, 17:38:52 »
  • Publish
  • « Последна редакция: Август 16, 2011, 17:40:55 от nerealna »

Uran

• Гост
    « Отговор #12 -: Август 16, 2011, 19:19:24 »
  • Publish
  • Аз не мога да се изчиствам от мисли. Как го правите? Питам сериозно.

Вещичка

• Гост
    « Отговор #13 -: Август 16, 2011, 19:29:22 »
  • Publish
  • Аз не мога да се изчиствам от мисли. Как го правите? Питам сериозно.

преди време бях чела едно упражнение за ума, защото той не допускал да е празен и това упражнение уж го обърквало и го карало да затихне. и сега ще ти го цитирам по памет:

вземаш някаква картинка, а може и карта таро. съсредоточваш се върху нея и я гледаш много дълго като се стремиш да я запомниш добре. след това си изчистваш съзнанието от всичко - правиш го черен екран и затваряш очи и започваш да си представяш картинката в съзнанието като я наслагваш по сантиметър от долу нагоре и така докато я направиш цялата в съзнанието си. след това започваш да я чистиш отгоре надолу сантиметър по сантиметър и така докато изчезне. накрая се опитваш да задържиш тази чистота от всичко в съзнанието си колкото се може повече.  smile3

това е. дано ти помогне  wink1

Uran

• Гост
    « Отговор #14 -: Август 16, 2011, 20:00:52 »
  • Publish
  • Мерси!

nerealna

• Hero Member
    • Thank You
    « Отговор #15 -: Септември 04, 2011, 16:19:45 »
  • Publish
  • Вещичке, веднага започвай да гледаш с махалото на въпроси! grin Позна ми, да знаеш!  smile3

BlackBetty

• Гост
    « Отговор #16 -: Септември 04, 2011, 16:30:03 »
  • Publish
  • Веще, мисля че и без махало ще ти се получи! :)

nerealna

• Hero Member
    • Thank You
    « Отговор #17 -: Септември 04, 2011, 16:55:36 »
  • Publish
  • май наистина е така - махалото е просто средство да разчетем интуицията си, а вещичка я има мн. силна  wink1
    направо да става врачка  grin
    « Последна редакция: Септември 04, 2011, 16:57:16 от nerealna »

Вещичка

• Гост
    « Отговор #18 -: Септември 05, 2011, 18:23:30 »
  • Publish
  • Вещичке, веднага започвай да гледаш с махалото на въпроси! grin Позна ми, да знаеш!  smile3

хаха ми радвам се, че съм познала  skype-kiss

nerealna

• Hero Member
    • Thank You
    « Отговор #19 -: Септември 12, 2011, 10:10:31 »
  • Publish
  • Вещичке, ще ми гледаш ли пак с махалото плс  smile3

Задавам си въпроса "Ще ......... ... .... .. .....?"
    ДА или НЕ
    Ти си гуру ...вярвам ти ...и ще ти кажа после дали пак си познала, да знаеш  tonguewag1

Astroartis - Форум за астрология

« Отговор #19 -: Септември 12, 2011, 10:10:31 »

Facebook Comments